انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
ارائه كنندگان
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

تگ محصولات
EDMANcenter Telegram
EDMANsanat Telegram
نویسندگان مقالات
ادمان سنتر
مقالات
مقالات جدید
تمامی مقالات
تمامی موضوعات
 ابزارآلات (14)
 ایده های خلاقانه (22)
 دستورات غذایی -> (34)
 لوازم آشپزخانه (3)
 وسایل خلاقانه دست ساز (52)
RSS مقالات
آخرین ویدیوها
پرداخت آنلاین
پرداخت از طریق کارت بانک های عضو شبکه شتاب

محققان توانستند با یک پرینتر جوهری معمولی ، اسکنرهای اثر انگشت را فریب دهند.

خلاصه خبر:

محققان دانشگاه ایالت میشیگان نشان دادند که چگونه پرینتر جوهری می تواند تصویر دو بعدی اثر انگشت را برای باز کردن قفل تلفن هوشمند ، پرینت بگیرد.

متن کامل خبر:

ظهور سنسورهای اثر انگشت سرانجام به راحتی ، ایمنی را برای گوشی های هوشمند فراهم آورد ، یا حداقل اینطور به نظر می رسید.  محققان دانشگاه ایالت میشیگان نشان دادند که چگونه پرینتر جوهری می تواند تصویر دو بعدی اثر انگشت را برای باز کردن قفل تلفن هوشمند ، پرینت بگیرد.

راز این عمل در نوع جوهر و کاغذ است. برای انجام آن ، به جوهر رسانای نقره که جهت پرینت بر تخته های مدار ، کاربرد دارد و کاغذ مخصوصی که جهت پرینت مدارهای الکترونیکی می باشد ، نیاز دارید. محققان از کارتریج جوهر رسانای نقره AgIC و کاغذ رسانای AgIC استفاده کردند. کارتریج ها به صورت یک پک سه تایی موجود اند و جایگزین کارتریج های رنگی یلو ، مجنتا و سیان ، در پرینتر جوهرافشان ، می شوند.  

راه دیگر ، برداشتن خود اثر انگشت است. تصویر اثر انگشت به وسیله اسکن انگشت ، حداقل 300 نقطه در هر اینچ ، به همراه تصویر معکوس آن ، به صورت افقی ، به دست می آید. زمانی که پرینت گرفته شد باید کاغذ را کمی بزرگ تر از خود اثر انگشت برید. در این آزمایش تکه کاغذ کوچک حاوی اثر انگشت ، روی سنسور های گوشی های Samsung Galaxy S6  و Huawei Honor 7 قرار گرفت.

گزارش به دست آمده حاکی از آن است که این کار بر روی اکثر گوشی های هوشمند مجهز به سنسور اثر انگشت ، قابل اجراست. اما گوشی های آیفن در این آزمایش مورد بررسی قرار نگرفته اند. محققان اعلام کردند که ممکن است گوشی های جدید را نتوان بدین صورت فریب داد ، اما وارد جزئیات بیشر در این زمین نشدند. 

آمار مربوط به این مطلب:

تعداد بازدید:455

نظرات

بازگشت