انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
ارائه كنندگان
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

تگ محصولات
EDMANcenter Telegram
EDMANsanat Telegram
WOODAS
فروشگاه بلبرینگ پلارد
نویسندگان مقالات
info@edmancenter.com (edmancenter)
مقالات
مقالات جدید
تمامی مقالات
تمامی موضوعات
 ابزارآلات (41)
 ایده های خلاقانه (32)
 دستورات غذایی -> (35)
 دکوراسیون (25)
 لوازم آشپزخانه (3)
 وسایل خلاقانه دست ساز (61)
RSS مقالات
آخرین ویدیوها
پرداخت آنلاین
پرداخت از طریق کارت بانک های عضو شبکه شتاب

شهر باستانی مایان که توسط یک نوجوان کشف شده بود ، وجود خارجی ندارد.

خلاصه خبر:

بر طبق گزارشی که در مجله  New York ، به چاپ رسید ، بلافاصله بعد از انتشار این خبر ، تیمی از کارشناسان خبره ، این کشف و روش مورد استفاده ویلیام گدوری در دستیابی به آن را ، مورد بررسی قرار دادند.

متن کامل خبر:

همانطور که مطلع هستید ، هم اکنون اینترنت پر از خبرهایی است که داد سخن از کشف بزرگ نوجوانی می دهد که با مطالعه ستارگان ، شهر ناشناخته مایان را شناسایی کرده است. اما واقعیت چیز دیگری است و کاشف به عمل آمده که این کشف به اصطلاح بزرگ ، کشف جدیدی نبوده و شهرتی که این نوجوان کسب کرده ، بی پایه و اساس است.

تحقیقات مشخص کرده که این شهر ، در واقع ، یک مزرعه ذرت است که دست ساز بوده و بسیار قدیمی است. بر طبق گزارشی که در مجله  New York ، به چاپ رسید ، بلافاصله بعد از انتشار این خبر ، تیمی از کارشناسان خبره ، این کشف و روش مورد استفاده ویلیام گدوری در دستیابی به آن را ، مورد بررسی قرار دادند.  

طبق نظر این کارشناسان ، استفاده از چند ستاره شناخته شده از یک صورت فلکی ، برای کشف یک مکان ، به صورت اتفاقی ؛ روشی مورد قبولی نبوده و پایه و اساس علمی ندارد. در ضمن روش گدوری ، پیش از انتشار این خبر و مورد بحث و ستایش قرار گرفت آن ، بررسی و تایید ، نشده بود.

شاید برخی از نوجوانان ، از هوش بسیار بالایی برخوردار باشند ، اما قادر نخواهند بود ، بدون کمک دانشمندان ارشد ، به یافته های بزرگ ، در رابطه با شهرهای باستانی ، دست یابند و متاسفانه کشف گدوری ، بدون اینکه از نظر دانشمندان و متخصصان این زمینه ، بگذرد ، به صورت آنلاین ، منتشر شده است. 

آمار مربوط به این مطلب:

تعداد بازدید:621

نظرات

بازگشت