انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
ارائه كنندگان
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

تگ محصولات
EDMANcenter Telegram
EDMANsanat Telegram
WOODAS
فروشگاه بلبرینگ پلارد
نویسندگان مقالات
info@edmancenter.com (edmancenter)
مقالات
مقالات جدید
تمامی مقالات
تمامی موضوعات
 ابزارآلات (41)
 ایده های خلاقانه (32)
 دستورات غذایی -> (35)
 دکوراسیون (25)
 لوازم آشپزخانه (3)
 وسایل خلاقانه دست ساز (61)
RSS مقالات
آخرین ویدیوها
پرداخت آنلاین
پرداخت از طریق کارت بانک های عضو شبکه شتاب

محققان ، مدارک و شواهد قابل توجهی در رابطه با انسان های اولیه ، کشف کردند.

خلاصه خبر:

مدارک به دست آمده آنقدر متقاعد کننده اند که دانشمندان اطمینان یافته اند که انسان ها ، مدت ها پیش از زمان متصور آن ها در قاره آمریکا حضور داشته و پراکنده بوده اند.

متن کامل خبر:

به گزارش رویترز ، محققانی که بارها در گودالی در زیر آب های تیره رودخانه اکیلا فلوریدا ، غواصی کرده و به تحقیق می پرداختند ، این بار ، شواهد و مدارکی پیدا کردند که حاکی از وجود انسان ها ، در آمریکا می باشد. این مدارک شامل ابزارهایی است که از سنگ ساخته شده اند و به نظر می رسد برای ذبح مستادون (پستانداری شبیه فیل ، که در دوران الیگوسن وپلیستوسن میزیسته) ، استفاده می شدند.

دانشمندان در روز یکشنبه اعلام کردند که این ابزارها ، عاج های مستادون و استخوان های حیوانات ، حاکی از وجود انسان ها در آمریکای جنوبی در 14,550  سال پیش است. این کشف یافته های قبلی را نقض می کند ، چرا که پیش از این تصور میشد که انسان ها 1500 سال قبل ، در این مناطق می زیسته اند.

مدارک به دست آمده آنقدر متقاعد کننده اند که دانشمندان اطمینان یافته اند که انسان ها ، مدت ها پیش از زمان متصور آن ها در قاره آمریکا حضور داشته و پراکنده بوده اند و پیشگامان ورود به آمریکا که با عنوان مردم کلوویس شناخته می‌شدند و باستان شناسان برای مدت 6 دهه بر این باور بودند که اولین انسان هایی بودند که به آمریکا قدم گذاشتند ، در واقع اولین گروه نبوده اند.

آمار مربوط به این مطلب:

تعداد بازدید:701

نظرات

بازگشت