انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
ارائه كنندگان
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

تگ محصولات
EDMANcenter Telegram
EDMANsanat Telegram
WOODAS
فروشگاه بلبرینگ پلارد
نویسندگان مقالات
info@edmancenter.com (edmancenter)
مقالات
مقالات جدید
تمامی مقالات
تمامی موضوعات
 ابزارآلات (41)
 ایده های خلاقانه (32)
 دستورات غذایی -> (35)
 دکوراسیون (25)
 لوازم آشپزخانه (3)
 وسایل خلاقانه دست ساز (61)
RSS مقالات
آخرین ویدیوها
پرداخت آنلاین
پرداخت از طریق کارت بانک های عضو شبکه شتاب

تحقیقات در مورد مرگ ناگهانی یک فوتبالیست ، در رومانی آغاز شد.

خلاصه خبر:

در زمان وقوع این حادثه ، که در 69 مین دقیقه مسابقه رخ داد ، دینامو بازی را 3 به 2 در دست داشت. رسانه ها علت مرگ این بازیکن را ، سکته قلبی، اعلام کردند.

متن کامل خبر:

تحقیقات در مورد مرگ ناگهانی پاتریک اکنگ ، هافبک 26 ساله تیم دینامو بخارست رومانی آغاز شد. حادثه مذکور ، در طول مسابقه ای که در پایتخت رومانی برگزار شد ، صورت گرفت .این فوتبالیست 26 ساله ، که جزو بازیکنان ذخیره بود ، 7 دقیقه بعد از ورود به بازی که در روز جمعه ، بین تیم های دینامو و ویتورول برگزار شد ، نقش زمین شد.

در زمان وقوع این حادثه ، که در 69 مین دقیقه مسابقه رخ داد ، دینامو بازی را 3 به 2 در دست داشت. رسانه ها علت مرگ این بازیکن را ، سکته قلبی، اعلام کردند.  

پزشکان اورژانس بیمارستان فلورسکا ، عملیات احیا را به مدت یک ساعت ، بر روی این بازیکن فوتبال ، اجرا کردند و این در حالی بود که طرفدارن وی در خارج از بیمارستان جمع شده بودند و انتظار می کشیدند. بعد از این حادثه ، مسابقه ادامه یافته و با نتیجه 3 - 3 پایان یافت.

برخی از مقامات و همچنین طرفداران این فوتبالیست ، معترض بوده و معتقدند که ، در اقدامات اولیه رسیدگی به شرایط وی و سپس انتقال او به بیمارستان ، کوتاهی شده و سرعت عمل لازم ، اعمال نشده است.

رئیس فیفا ، جیانی اینفانتینو ، در روز یکشنبه گفت : در چنین دقایقی ، زبان قاصر و از بیان کلمات ، باز می ماند. پیام هایی که از هم تمیمی های حاضر و هم تیمی های قدیمی این بازیکن ، به صورت آنلاین خواندم ، حاکی از آن است که وی چه انسان ارجمندی بوده است. از دوستان و خانواده وی و بخصوص طرفداران و هم تیمی های او ، تقاضا دارم تا تسلیت صمیمانه من را پذیرا باشند.

دادستان پیگیر این پرونده اعلام کرد که در روز دوشنبه ، این فوتبالیست مورد کالبد شکافی ، قرار خواهد گرفت.

آمار مربوط به این مطلب:

تعداد بازدید:428

نظرات

بازگشت