انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
ارائه كنندگان
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

تگ محصولات
EDMANcenter Telegram
EDMANsanat Telegram
WOODAS
فروشگاه بلبرینگ پلارد
نویسندگان مقالات
info@edmancenter.com (edmancenter)
مقالات
مقالات جدید
تمامی مقالات
تمامی موضوعات
 ابزارآلات (41)
 ایده های خلاقانه (32)
 دستورات غذایی -> (35)
 دکوراسیون (25)
 لوازم آشپزخانه (3)
 وسایل خلاقانه دست ساز (61)
RSS مقالات
آخرین ویدیوها
پرداخت آنلاین
پرداخت از طریق کارت بانک های عضو شبکه شتاب

پست هایی که در صورت آلوده بودن به حقه جمع آوری لایک در فیسبوک، باید روی آن ها تامل کنید.

خلاصه خبر:

به طور کلی هر پستی که با دلایل احساسی از شما تقاضای لایک کردن دارد، به احتمال زیاد جزو پست های آلوده به حقه جمع آوردی لایک است، مگر آن که شما شخص سازنده پست اصلی را بشناسید. 

متن کامل خبر:

یکی از داستان های محبوب، داستان های احساسی است. حتما به پست هایی برخود کرده اید که راجع به نجات حیوانات هستند و از شما می خواهند چنانچه آن ها به نظرتان دوست داشتنی اند، پست مذکور را لایک کنید.

یا شاید یک داستان پزشکی است و از شما می خواهد پست های مربوط به اشخاصی که پس از یک بیماری سخت، درمان شده اند را لایک کرده و یا به آن ها بگویید که پس از جراحی هنوز زیبا هستند.

همچنین پست هایی که از شما می خواهد چنانچه مخالف فعالیتی خاص در دولت هستید یا چنانچه با اتفاقی وحشتناک که در حال وقوع در جهان است، مخالف اید، آن پست بخصوص را لایک کنید.

به طور کلی هر پستی که با دلایل احساسی از شما تقاضای لایک کردن دارد، به احتمال زیاد جزو پست های آلوده به حقه جمع آوردی لایک است، مگر آن که شما شخص سازنده پست اصلی را بشناسید.

بهترین راه جهت جلوگیری از آلوده شدن و انتشار این پست ها، این است که در مورد پستی که قرار است لایک کنید و یا به اشتراک بگذارید، بسیار دقت کنید. به صورت ناخودآگاه روی لایک هر پستی کلیک نکرده و آگاهانه برخورد کنید. نگاه کنید که پست مورد نظر از کجا آمده. ممکن است از طرف یک دوست یا دوست دوست شما باشد و یا از طرف شخصی باشد که شما نمی شناسید. خوب است که از منبع پست اطلاع پیدا کنید.

به محتوای پست توجه کرده و همچنین به این نکته که آیا جهت گرفتن لایک و یا به اشتراک گذاری، وعده خاصی داده شده است. چنانچه پست مورد نظر بدین صورت است، نشانه خوبی است که آلوده به نوعی کلاهبرداری می باشد. همین امر در مورد پست هایی که شما را مجبور و یا ترغیب به لایک کردن و به اشتراک گذاری می کند، صدق می کند. 

آمار مربوط به این مطلب:

تعداد بازدید:823

نظرات

بازگشت