انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
ارائه كنندگان
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

تگ محصولات
EDMANcenter Telegram
EDMANsanat Telegram
WOODAS
فروشگاه بلبرینگ پلارد
نویسندگان مقالات
info@edmancenter.com (edmancenter)
مقالات
مقالات جدید
تمامی مقالات
تمامی موضوعات
 ابزارآلات (41)
 ایده های خلاقانه (32)
 دستورات غذایی -> (35)
 دکوراسیون (25)
 لوازم آشپزخانه (3)
 وسایل خلاقانه دست ساز (61)
RSS مقالات
آخرین ویدیوها
پرداخت آنلاین
پرداخت از طریق کارت بانک های عضو شبکه شتاب

چگونه تجارت کوچکی را راه اندازی کنیم؟

خلاصه خبر:

صاحب تجارتی کوچک بودن ، شامل چالش هایی به تناسب اندازه و عملکرد آن کسب و کار ، می باشد. 

متن کامل خبر:

1.برنامه تجاری مفیدی را طرح کنید.

افکار خود را روی کاغذ بیاورید. مهم است که ایده های خود را بنویسید. دلایل تان برای شروع یک تجارت هر چه که هست ، واضح و مختصر به روی کاغذ بیاورید. ممکن است مجبور شوید یاداشت های متعددی بردارید و بعضی مسائل را چندین بار درج کنید که این کار سودمند است. تا جایی که امکان دارد وارد جزئیات شوید. بررسی بیش از اندازه جزئیات به اندازه از قلم انداختن آن ها زیان آور نیست.

حتی خوب است در برنامه تجاری خود سوالاتی را مطرح کنید. شناسایی مطالبی که در مورد شان اطلاعات ندارید به اندازه مطرح کردن مسائلی که در مورد آن ها مطمئن هستید مهم است.

شما قصد ندارید برنامه تجاری حاوی سوالات بی پاسخ را به سرمایه گذاران ارائه دهید. اما طرح سوالات مرتبط در پیش نویس تان ، شما را متوجه وجود سوالاتی می کند که در برنامه تجاری نهایی تان ، نیاز به پاسخ دارند.   

2.اساس و بنیاد مشتری های تان را شناسایی کنید.

در برنامه تجاری خود مشخص کنید که چه کسانی محصولات شما را می خرند یا از سرویس های ارائه داده شده توسط شما استفاده می کنند. چرا این افراد به محصولات یا سرویس های ارائه داده شده توسط شما نیازمندند. پاسخ به این سوالات باید به شما کمک کند تا دیگر جنبه های عملکردهای فعالیت تجاری خود را شناسایی کنید.

در این زمینه خوب است که در مورد سرویس های مورد ارائه یا محصولات خود ، سوال طرح کنید. برای مثال ممکن است بپرسید خدمات یا محصولات ارائه داده شده توسط شما مناسب افراد جوان است یا افرادی که در سنین بالاتر هستند؟ آیا افراد با درآمد پایین قادرند از آن ها استفاده کنند؟ یا آن ها تنها مناسب افراد متمول هستند ؟ آیا افراد ، از محیط های آب و هوایی خاصی متقاضی محصولات و خدمات من هستند؟ شما نخواهید توانست تعداد بالایی یخ شکن در هاوایی یا حوله های مخصوص ساحل ، در آلاسکا بفروشید. پس در مورد تقاضای مرتبط با محصولات خود واقع بین باشید.

3.شرایط مالی خود را طرح ریزی کنید.

در برنامه تجاری خود نیاز است تا به سوالات کلیدی در زمینه شرایط امانی خود ، اشاره کنید.

محصولات یا خدمات شما چگونه درآمد زایی می کنند؟ چه مقدار درآمد از آن ها کسب خواهد شد؟ به چه صورت ، حقوق کارمندان و هزینه های عملیاتی را پرداخت خواهید کرد؟ این ها و سوالات دیگر ، سوالاتی حیاتی هستند که لازم است در برنامه تجاری و آینده مالی خود ، به آن ها پاسخ دهید.

4.برنامه رشد شرکت را طرح ریزی کنید.

تمام تجارت های کوچک موفق ، نیازمند این هستند که بنیاد مشتری ها و قابلیت های محصولات خود را در طول سال های اولیه فعالیت شان ، رشد دهند. اطمینان حاصل کنید که چگونگی پاسخگویی تجارت تان به پتانسیل رشد ، را شناسایی کرده اید.  

در مورد پتانسیل رشد خود ، واقع بین بوده ، به خاطر داشته باشید که رشد تجارت تان ، نیازمند رشد سرمایه گذاری شما نیز می باشد. طرح ریزی رشد بسیار بالا ، در مدت زمان بسیار کوتاه می تواند به سرعت باعث وحشت سرمایه گذاران شود. 

آمار مربوط به این مطلب:

تعداد بازدید:980

نظرات

بازگشت