انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
ارائه كنندگان
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

تگ محصولات
EDMANcenter Telegram
EDMANsanat Telegram
WOODAS
فروشگاه بلبرینگ پلارد
نویسندگان مقالات
info@edmancenter.com (edmancenter)
مقالات
مقالات جدید
تمامی مقالات
تمامی موضوعات
 ابزارآلات (41)
 ایده های خلاقانه (32)
 دستورات غذایی -> (35)
 دکوراسیون (25)
 لوازم آشپزخانه (3)
 وسایل خلاقانه دست ساز (61)
RSS مقالات
آخرین ویدیوها
پرداخت آنلاین
پرداخت از طریق کارت بانک های عضو شبکه شتاب

آزمایش های سنجش مقاومت: گوشی های سامسونگ ، ضد آب هستند اما در مورد ضربه مقاوم نیستند.

خلاصه خبر:

تحقیقی جدید حاکی از آن است که می توانید گوشی های جدید هوشمند سامسونگ را در آب غوطه ور سازید اما نباید آن ها را در پیاده رو پرتاب کنید.

متن کامل خبر:

شرکت SquareTrade که طرح های حفاظتی گسترده ای را برای گجت ها ارائه می دهد ، اعلام کرد که در آزمایشی گوشی های Galaxy S7  و S7 Edgeسامسونگ ، به مدت 30 دقیقه در آب فرو برده شدند و بعد از انجام این آزمایش ، این گوشی ها هنوز کار می کردند. قسمت صوتی آن ها به صورت دائمی دچار اشکال شد اما گوشی های سامسونگ نسبت به گوشی های Apple iPhones در تست ضد آب بودن ، بیشتر دوام آوردند.

نتیجه این تحقیق که در روز دوشنبه اعلام شد همچنین حاکی از آن است که گوشی های سامسونگ نسبت به گوشی iPhone 6S شکننده تر اند. تست انجام شده جهت بازسازی صحنه افتادن مکرر گوشی ها ، از قسمت صفحه به روی زمین بوده است. در هر دو مدل سامسونگ ، ترک های کوچکی روی صفحه و صدمات جدی به روی قسمت پشتی ایجاد شد. گوشی iPhone 6S Plus که ورژن بزرگتری از 6S است حتی از این هم بدتر بود. صفحه این گوشی در آزمایش SquareTrade کاملا خرد شد.

صفحه تمام این گوشی ها بعد از پرتاب از قسمت صفحه در پیاده رو ، ترک برداشت. SquareTrade اعلام کرد ، گوشی های سامسونگ در زمانی که از گوشه ها به روی زمین پرتاب شدند نیز ترک برداشتند در حالی که گوشی های آیفن تنها خراش جزئی برداشتند.

گوشی های جدید سامسونگ روز جمعه به بازار عرضه شدند. آن ها جهت استفاده در زیر آب طراحی نشده اند چرا که صفحه تاچ آن ها تا زمانی که خشک نشود ، عمل نمی کند. اما شرکت سامسونگ قول داده است که گوشی هایش با وجود زیر آب ماندن تا 30 دقیقه و تا عمق 5 پا ، همچنان عمل خواهند کرد.

این بدان معناست که چنانچه این گوشی ها اتفاقی در وان حکام یا توالت بیافتند یا زیر باران شدید قرار بگیرند ، مشکلی برایشان پیش نخواهد آمد. اگر چه باید وجود آلاینده هایی همچون کلر و نمک را در مکان هایی مانند استخر و اقیانوس در نظر داشت. 

آمار مربوط به این مطلب:

تعداد بازدید:1011

نظرات

بازگشت