انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
ارائه كنندگان
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

تگ محصولات
EDMANcenter Telegram
EDMANsanat Telegram
WOODAS
فروشگاه بلبرینگ پلارد
نویسندگان مقالات
info@edmancenter.com (edmancenter)
مقالات
مقالات جدید
تمامی مقالات
تمامی موضوعات
 ابزارآلات (41)
 ایده های خلاقانه (32)
 دستورات غذایی -> (35)
 دکوراسیون (25)
 لوازم آشپزخانه (3)
 وسایل خلاقانه دست ساز (61)
RSS مقالات
آخرین ویدیوها
پرداخت آنلاین
پرداخت از طریق کارت بانک های عضو شبکه شتاب

آشنایی با Amazon Tap: جادوی الکسا به پایان رسید.

خلاصه خبر:

دیگر مجبور نیستید با صدای بلند ، نام الکسا را صدا بزنید.

متن کامل خبر:

چنانچه صاحب یک اسپیکر اکو آمازون هستید یا اگر آگهی های بازرگانی الک بالدوین را در رابطه با آن دیده اید ، می دانید که زمانی که این گجت را با اسم صدا کنید ، پاسخ می دهد. الکسا ، خبرهای جدید چیست؟  الکسا ، کمی موسیقی ملایم پخش کن. الکسا ، کمی حوله کاغذی برایم سفارش بده.

هفته گذشته آمازون وسیله جدیدی ارائه داده که به هر نامی آن را صدا بزنید ، به کسی پاسخ نمی دهد. Amazon Tap که 129 دلار و 99 سنت قیمت دارد ، ورژن سیار و بلوتوثی مستقلی از اسپیکر اکو است. فرق آن با ورژن قبلی این است که جهت عملکرد ، باید قبل از صحبت ، دکمه روی آن را فشار دهید. حتی مجبور نیستید بعد از زدن دکمه ، با صدای بلند ، نام الکسا را صدا بزنید. به غیر از تفکیک کلمه هشیار سازی الکسا ، برای دستگاه ، Tap همچنان با تمام سرویس های صدای آمازون الکسا ، کار می کند. پس هنوز می توانید بعد از فشردن دکمه میکروفن ، از آن جهت تنظیم تایمر ها ، پخش موسیقی ، سفارش پوشک یا کم کردن نور چراغ ها ، استفاده کنید.   

Amazon Tap یک استوانه سیاه است که به اندازه یک لیوان است. این دستگاه کمی کوچکتر از UE Boom 2 است که 149 دلار و 99 سنت قیمت دارد و بسیار کوچکتر از Amazon Echo است که 179 دلار و 99 سنت قیمت دارد. نکته مورد علاقه من  در مورد این دستگاه ، شارژر کریدل رومیزی آن است که با وجود آن ، در زمان تمام شدن شارژ دستگاه ، مجبور نخواهید بود به پشت میز یا کاناپه بروید تا به کابل شارژ دسترسی پیدا کنید.

آمازون تخمین زده است که باتری Tap ، نه ساعت در زمان پخش موسیقی ، شارژ خواهد داشت و چون در زمان هایی که مورد استفاده قرار نمی گیرد به خواب می رود و چون من معمولا بعد از استفاده ، آن را به کریدل شارژر بر می گردانم ، تا به حال با تمام شدن باتری آن ، غافلگیر نشده ام. 

آمار مربوط به این مطلب:

تعداد بازدید:750

نظرات

بازگشت