انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
ارائه كنندگان
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

تگ محصولات
EDMANcenter Telegram
EDMANsanat Telegram
WOODAS
فروشگاه بلبرینگ پلارد
نویسندگان مقالات
info@edmancenter.com (edmancenter)
مقالات
مقالات جدید
تمامی مقالات
تمامی موضوعات
 ابزارآلات (41)
 ایده های خلاقانه (32)
 دستورات غذایی -> (35)
 دکوراسیون (25)
 لوازم آشپزخانه (3)
 وسایل خلاقانه دست ساز (61)
RSS مقالات
آخرین ویدیوها
پرداخت آنلاین
پرداخت از طریق کارت بانک های عضو شبکه شتاب

5 اپلیکیشن جهت اداره امور مالی شخصی

خلاصه خبر:

این روزها اپلیکیشن های اداره امور مالی، قابلیت هایی فراتر از بررسی دخل و خرج ها دارند.

متن کامل خبر:


طبق گفته تک کرانچ (تک کرانچ وب‌گاهی است که در زمینه خبررسانی، تجزیه و تحلیل فناوری‌ها فعالیت می‌کند.این وب سایت توسط مایکل ارینگتون در سال ۲۰۰۵ تاسیس شد و برای اولین بار در تاریخ ۱۱ ژوئن ۲۰۰۵ منتشر شد و رتبه اول در رده اطلاعات و فناوری داراست.) در حدود 2.6 بیلیون نفر در دنیا از تلفن های هوشمند استفاده می کنند. تخمین زده شده که این رقم تا سال 2020 به 6.1 بیلیون می رسد. با افزایش مصرف کنندگان تلفن های هوشمند، جای تعجب نیست که تعداد اپلیکیشن های موبایل نیز جهت اداره امور روزانه مثل زمان بندی ها، ورزش و امور مالی افزایش یابد. مخصوصا اپلیکیشن های اداره امور مالی که این روزها قابلیت های آن ها خیلی بیشتر از بررسی دخل و خرج هاست. آن ها در کنار آنالیز امور مالی شما با جزئیات، پیشنهاداتی جهت پس انداز پول ارائه می دهند. اگر نمی دانید از چه اپلیکیشنی استفاده کنید، در زیر به بررسی پنج اپلیکیشن می پردازیم.

My Budgets

همانطور که از نامش پیداست این اپلیکیشن جهت اداره بودجه شماست. این اپلیکیشن کار خود را با پرسیدن سوال هایی در راستای تعیین بودجه برای هزینه های خاص مانند مسافرت؛ غذا و غیره آغاز می کند. هر کدام از هزینه ها باید در طبقه مناسب خودشان وارد شوند که این امکان را به شما بدهد تا شرایط بودجه فعلی تان را بسنجید. هدف اصلی این اپلیکیشن اداره بودجه شماست نه پس انداز. همچنین پول رایج امارات را نیز ساپورت کرده و برای سیستم عامل های انروید و iOS به صورت رایگان قابل دانلود است.

Wally

یک اینترفیس ساده دارد و استفاده از آن آسان است. کاربران می توانند درآمد ماهیانه خود را وارد کرده و آن را با مخارج شان تطبیق دهند. این اپلیکیشن حتی این امکان را به کاربران می دهد تا مکان ها را ضمیمه کنند، تصاویر رسید ها را آپلود کنند و در مقابل مخارج یادداشت اضافه کنند. کاربران حتی می توانند یک برنامه پس انداز جهت هدایت امور مالی شخصی خود ایجاد کنند. این اپلیکیشن تمام پول های رایج را ساپورت کرده و برای سیستم عامل های انروید و iOS به صورت رایگان قابل دانلود است.

Spending tracker

کاربران برای استفاده از این اپلیکیشن باید ابتدا مخارج روزانه را وارد کرده و برای هر دسته بندی مثل مسافرت، هدیه و غیره یک محدودیت تعیین کنند. سپس در فواصل منظم کاربران را از آخرین وضعیت شرایط مالی آن ها آگاه کرده و همچنین پیشنهاداتی جهت کاهش هزینه ها ارائه می دهد. این اپلیکیشن خلاصه کاملی از هزینه ها و پس انداز را در یک اینترفیس تهیه و به صورتی ساده بیان کرده است و برای سیستم عامل های انروید و iOS به صورت رایگان قابل دانلود است.

Money Monitor

اگر می خواهید امور مالی شخصی خود را اداره کنید، Money Monitor دراین راستا به شما کمک خواهد کرد. این اپلیکیشن با کارت اعتباری، وام ها و حساب های بانکی شما متصل می شود و شما مجموعه ایی از اطلاعات را در یک اینترفیس مشاهده خواهید کرد. این اپلیکیشن بر اساس عادت های مالی شما مثل آفرهای کارت اعتباری تان پیشنهاداتی را ارائه می دهد. این اپلیکیشن حتی در زمینه پس انداز پیشنهاداتی را در مورد اینکه از کدام کارت اعتباری تان در موقع خرید در یک فروشگاه خاص استفاده کنید ارائه می دهد و برای سیستم عامل های انروید و iOS به صورت رایگان قابل دانلود است.

Expensify

این اپلیکیشن برای افرادی که به صورت مداوم در سفر به سر می برند طراحی شده تا مسافت طی شده را ثبت کرده و حسابهای گوناگون و برنامه های سفر خود را با برنامه های پرواز آپدیت شده اداره کنند. این اپلیکیشن با حساب های بانکی و کارت های اعتباری قابلیت هماهنگ سازی دارد و وارد کردن مخارج را به داخل اپلیکیشن بسیار آسان کرده است. زمانی که با کارت اعتباری تان خرید می کنید بلافاصله در قسمت مخارج اپلیکیشن ثبت می شود؛ شما می توانید به راحتی با استفاده از دوربین آن را اسکن کنید و تمام اطلاعات در قسمت مخارج وارد و ضمیمه می شوند. همچنین شما قادر خواهید بود تا گزارشات رنگی را درقالب نمودار و بر اساس معیارهای گوناگون مشاهده کنید. این اپلیکیشن برای سیستم عامل های انروید و iOS و ویندوز موجود است.

آمار مربوط به این مطلب:

تعداد بازدید:1246

نظرات

بازگشت