انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
ارائه كنندگان
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

تگ محصولات
EDMANcenter Telegram
EDMANsanat Telegram
WOODAS
فروشگاه بلبرینگ پلارد
نویسندگان مقالات
info@edmancenter.com (edmancenter)
مقالات
مقالات جدید
تمامی مقالات
تمامی موضوعات
 ابزارآلات (41)
 ایده های خلاقانه (32)
 دستورات غذایی -> (35)
 دکوراسیون (25)
 لوازم آشپزخانه (3)
 وسایل خلاقانه دست ساز (61)
RSS مقالات
آخرین ویدیوها
پرداخت آنلاین
پرداخت از طریق کارت بانک های عضو شبکه شتاب

کاهش روز افزون اشکالات فنی در اتومبیل های تمام خودکار گوگل

خلاصه خبر:

گوگل اعلام کرد اشکالات فنی ماشین های تمام اتومات خود را کاهش داده است.

متن کامل خبر:


گوگل در روز سه شنبه اعلام کرد که تعداد مشکلات نرم افزاری در ماشین های تمام اتوماتش رو به کاهش است چرا که این تکنولوژی اشکالات فنی پیش آمده را تشخیص داده و شرکت را به هدف خود که تولید ماشین های تمام اتومات است نزدیک تر می کند.

به گفته گوگل در طول رانندگی آزمایشی 424,000 مایلی با اتومبیل های تمام اتومات در 272 مورد در کنترل آن نیاز به دخالت انسان  بوده است. به این رخداد که در زمان نقص در اتومبیل های تمام اتومات پیش می آید دیس اینگیجمت گفته می شود.  

گوگل در یک گزارش 33 صفحه ایی که در 31 دسامبر، مطابق قانون به دپارتمان اتومبیل در کالیفرنیا ارائه داد اعلام کرد، در طول پروسه توسعه و بهبود نرم افزار ماشین های خودکار با وجود اینکه اتومبیل ها در میزان مایل های بیشتری تست می شوند؛  به مرور شاهد نقص فنی های کمتری هستیم.  

پیشرفت گوگل در زمینه تولید ماشین های خودکار در سراسر دنیا بسیار مورد توجه قرار گرفته است اما این شرکت که به موتور جستجو مشهور است اطلاعات زیادی در مورد استراتژی، برنامه های تجاری و اهداف نهایی خود فاش نکرده است.

رانندگان در صورت عدم نیاز به نگاه به جاده از امکاناتی که گوگل در اختیارشان قرار داده از قبیل صحبت با تلفن همراه، تماشای برنامه های مورد علاقه، خرید و غیره بهره مند خواهند شد.

گزارش حاکی از آن است، زمانی که گوگل در بازه زمانی 24 سپتامبر 2014 تا 30 نوامبر 2015 شروع به تست ماشین های خود در جاده های پالو آلتو کالیفرنیا کرد در هر 785 مایل شاهد نقص های فنی بوده است . در سال بعد این رخداد در هر5,318  مایل به وقوع پیوست.

89 درصد نقص های فنی در خیابان های شهر رخ داد که موانع بیشتر و ترافیک، راننگی با ماشین های تمام اتومات را سخت می کرد.

کرسی آرمسون، مدیر این پروژه گفت که گوگل عمدا این اتومبیل ها را در زمان های مختلفی از روز و شرایط آب و هوایی متفاوت تست می کند و این توضیح دهنده این است که چرا در بعضی ماه ها وقایع بیشتری اتفاق می افتند.  

آمار مربوط به این مطلب:

تعداد بازدید:775

نظرات

بازگشت