انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
ارائه كنندگان
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

تگ محصولات
EDMANcenter Telegram
EDMANsanat Telegram
WOODAS
فروشگاه بلبرینگ پلارد
نویسندگان مقالات
info@edmancenter.com (edmancenter)
مقالات
مقالات جدید
تمامی مقالات
تمامی موضوعات
 ابزارآلات (41)
 ایده های خلاقانه (32)
 دستورات غذایی -> (35)
 دکوراسیون (25)
 لوازم آشپزخانه (3)
 وسایل خلاقانه دست ساز (61)
RSS مقالات
آخرین ویدیوها
پرداخت آنلاین
پرداخت از طریق کارت بانک های عضو شبکه شتاب

چگونه مطالبی که فیسبوک فکر می کند در مورد شما می داند را ببینید

خلاصه خبر:

شما می توانید ببینید که فیسبوک چه چیزهایی در مورد شما می داند

متن کامل خبر:


چگونه مطالبی که فیسبوک فکر می کند در مورد شما می داند را ببینید

خوشتان بیاید یا نه فیسبوک، از زمانی که عضو آن شده اید، در حال جمع آوری اطلاعات در مورد شما بوده است. این امری است که درصد بالایی از اعضای آن را معذب می کند. اما این معامله ایی است که آن ها حاضر به انجامش هستند تا به بزرگترین شبکه اجتماعی دنیا وصل باشند.

مطلبی که ممکن است از آن مطلع نباشید این است که شما می توانید تنها با چند کلیک ببینید که فیسبوک چه چیزهایی در مورد شما می داند( یا حداقل چیزی که فکر می کند در مورد شما می داند)

همان طور که روزنامه ایندیپندنت در اوایل این هفته اعلام کرد، فیسبوک موفقیت خود را از طریق استفاده از اطلاعات جمع آوری شده از کاربران به دست آورده تا به کاربران خود تبلیغاتی را ارائه دهد که می داند احتمال دارد روی آن کلیک کنند.

 فیسبوک برای اینکه تصمیم بگیرد چه چیزهایی به شما نشان دهد به اطلاعاتی که شما در زمان ساخت پروفایل تان از آن استفاده کرده ایید، مطالبی که در انتخاب نیوز فید ها روی آن ها کلیک می کنید و اطلاعاتی که third party ها وقتی شما سایت را ترک می کنید جمع آوری می کنند، رجوع می کند.

بیشتر اطلاعاتی که فیسبوک در جهت تبلیغات از آن ها استفاده می کند در جایی به نام Ad Preferences جمع آوری می شوند که می توانید با کلیک بر روی فلش کوچکی در بالا، قسمت چپ هر تبلیغ، در نیوز فید خود، این عبارت را انتخاب کنید  “?Why am I seeing this” و بعد بر روی لینک “Manage Your Ad Preferences.” کلیک کنید.  

با وجود اینکه من در طول استفاده از فیس بوک تنها چند صفحه از آن را لایک زده ام، فیسبوک بیش از 500 Preference در بیش از 12 مجموعه مختلف برای من در نظر گرفته است که به نظرخودش برای من جالب است. من حق این انتخاب را دارم تا Preference هایی که به کارم نمی آیند را پاک کرده و انواع جدیدی اضافه کنم، اما من روند تکرار آن را تغییر نمی دهم.

با مراجعه به این لینک می توانید تمام ad preference هایی که فیسبوک برای پروفایل شما جمع آوری کرده را ببینید.

/https://www.facebook.com/ads/preferences/edit

آمار مربوط به این مطلب:

تعداد بازدید:621

نظرات

بازگشت