انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
ارائه كنندگان
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

تگ محصولات
EDMANcenter Telegram
EDMANsanat Telegram
WOODAS
فروشگاه بلبرینگ پلارد
نویسندگان مقالات
info@edmancenter.com (edmancenter)
مقالات
مقالات جدید
تمامی مقالات
تمامی موضوعات
 ابزارآلات (41)
 ایده های خلاقانه (32)
 دستورات غذایی -> (35)
 دکوراسیون (25)
 لوازم آشپزخانه (3)
 وسایل خلاقانه دست ساز (61)
RSS مقالات
آخرین ویدیوها
پرداخت آنلاین
پرداخت از طریق کارت بانک های عضو شبکه شتاب

امکان دارد ذرات کیهانی سرنخ هایی را جهت چگونگی ساخت اهرام مصر آشکار کنند

خلاصه خبر:

یک تیم تحقیقی بین المللی، اعلام کرد قصد دارد به زودی ذرات کیهانی جمع آوری شده از داخل هرم منحنی را مورد بررسی قرار دهد

متن کامل خبر:


قاهره (اسوشیتدپرس)- یک تیم تحقیقی بین المللی، در روز یکشنبه اعلام کرد قصد دارد به زودی ذرات کیهانی جمع آوری شده از داخل هرم منحنی را مورد بررسی قرار دهد تا به اطلاعاتی در مورد این بنای 4600 ساله و سرنخ هایی در مورد چگونگی ساخت آن دست یابند.

مهدی تیوبی رئیس سازمان حفاظت از میراث فرهنگی اعلام کرد که ماه گذشته صفحاتی در داخل هرم کار گذاشته شد که این صفحات اطلاعاتی در مورد ذرات رادیوگرافیکی که میون (ذره بنیادی با جرم ۲۰۷ برابر جرم الکترون؛ به شکل باردار مثبت و منفی وجود دارد) نامیده می شود و از جو زمین به سمت پایین باریده می شود را در خود ثبت کرده است.


این ذرات از فضاهای خالی عبور می کنند اما این قابلیت را دارند که توسط سطوح سخت جذب و یا منحرف شوند شوند. امکان دارد دانشمندان با مطالعه انباشته های ذرات به چگونگی ساختار این هرم که توسط فرعون اسنفرو(اسنفرو اولین پادشاه مصر از خاندان اول فراعنه مصر بود)، ساخته شده پی ببرند.

هنی هلال، رئیس سابق این سازمان، اظهار داشت که در مورد ساختار اهرام مصر تئوری واحدی وجود ندارد که صد درصد اثبات شده یا بررسی شده باشد. اطلاعات موجود همه تئوری و فرضیه هستند.

کاری که ما سعی داریم به وسیله تکنولوژی جدید انجام دهیم این است که فرضیه های موجود در مورد چگونگی ساخت اهرام را، یا تایید کنیم یا در آن ها تغییر ایجاد کنیم و یا آن ها را اصلاح و به روز رسانی کنیم.

هرم خمیده در دهشور، خارج ار قاهره از شیبی که در کناره ها دارد قابل تشخیص است و گفته می شود که این اولین هرمی است که مصری ها در جهت ساخت هرمی با کناره های صاف بنا کردند. 

آمار مربوط به این مطلب:

تعداد بازدید:906

نظرات

بازگشت