انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
ارائه كنندگان
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

تگ محصولات
EDMANcenter Telegram
EDMANsanat Telegram
WOODAS
فروشگاه بلبرینگ پلارد
نویسندگان مقالات
info@edmancenter.com (edmancenter)
مقالات
مقالات جدید
تمامی مقالات
تمامی موضوعات
 ابزارآلات (41)
 ایده های خلاقانه (32)
 دستورات غذایی -> (35)
 دکوراسیون (25)
 لوازم آشپزخانه (3)
 وسایل خلاقانه دست ساز (61)
RSS مقالات
آخرین ویدیوها
پرداخت آنلاین
پرداخت از طریق کارت بانک های عضو شبکه شتاب

کاهش قیمت طلا ، باعث افزایش فروش جواهر آلات شد.

خلاصه خبر:

بزرگترین دوره رکود قیمت طلا، از سال 1970

متن کامل خبر:

کاهش قیمت طلا، برخلاف نوسانات جهانی در ارزش آن، باعث بالا رفتن فروش آن در بازارهای عربستان صعودی شد. ریاض و مکه و سپس ایالت شرقی (بخشی از عربستان سعودی که در کرانه‌ی خلیج فارس قرار دارد) و مدینه، بالاترین میزان فروش را در این زمینه به ثبت رساندند.

قیمت این فلز زرد، در طول هفته گذشته در بازار جهانی به صورت مداوم رو به کاهش بوده است. در حالی که ارزش طلا، 1 درصد در طول هفته کریسمس بالا رفته بود، بیشتر این سود به دلیل کمبود پول نقد برای این میزان طلا در بازار، در دوره بعد از کریسمس به ضرر تبدیل شد. ارزش طلا در طول شش هفته متوالی همچنان رو به رکود است و بدین صورت، بزرگترین دوره رکود را از سال 1970 داشته است.

کاهش قیمت طلا باعث افزایش خرید در کشورهای خلیج، مخصوصا در امارات متحده عربی و عربستان صعودی شده است. جواهر سازان عرب اظهار داشتند که در طول ده روز اول سال جدید، تعداد خریداران طلا از آن چه در ابتدا تصور می شد بسیار بیشتر بوده است.

علی زکریا، جواهر ساز می گوید: علیرغم اینکه هیچ کس نمی داند طلا در پایین ترین میزان به چه سطح قیمت خواهد رسید، کاهش قیمت آن، باعث ترغیب در خرید شده است. با توجه به این امر که امکان دارد طلا به میزان قابل توجهی در آینده ارزش پیدا کند، افراد زیادی به امید افزایش قیمت آن در آینده به خرید روی آوره اند، تا در زمان مناسب آن را بفروشند.  

 

آمار مربوط به این مطلب:

تعداد بازدید:911

نظرات

بازگشت