انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
ارائه كنندگان
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

تگ محصولات
EDMANcenter Telegram
EDMANsanat Telegram
WOODAS
فروشگاه بلبرینگ پلارد
نویسندگان مقالات
info@edmancenter.com (edmancenter)
مقالات
مقالات جدید
تمامی مقالات
تمامی موضوعات
 ابزارآلات (41)
 ایده های خلاقانه (32)
 دستورات غذایی -> (35)
 دکوراسیون (25)
 لوازم آشپزخانه (3)
 وسایل خلاقانه دست ساز (61)
RSS مقالات
آخرین ویدیوها
پرداخت آنلاین
پرداخت از طریق کارت بانک های عضو شبکه شتاب

چگونه صفحه اصلی اندروید تان را سفارشی کنید (قسمت اول)

خلاصه خبر:

نکته مثبتی که در مورد سیستم اندروید وجود دارد این است که شما می توانید کنترل کاملی به روی ظاهر صفحه اصلی خود و محتویات آن داشته باشید.

متن کامل خبر:

زمانی که اولین بار یک گجت اندروید را نصب کرده و قفل صفحه را باز می کنید، صفحه اصلی را می بینید. بسته به اینکه شرکت سازنده گجت شما کیست، ممکن است تنها شامل چند آیکن و یا تعداد بالایی از آیکن ها را باشد.

نکته مثبتی که در مورد سیستم اندروید وجود دارد این است که شما می توانید کنترل کاملی به روی ظاهر صفحه اصلی خود و محتویات آن داشته باشید. ما به شما آموزش می دهیم که چگونه آن را به صورت دلخواه تان در بیاورید. برخی از این دستورالعمل ها بسته به ورژن اندروید و مدل گجت شما متفاوتند، اما اکثرا مثل هم عمل می کنند.

1.      اضافه و حذف آیکن ها

احتمالا تمایل دارید اپلیکیشن هایی که بیشتر استفاده می کنید را به روی صفحه اصلی خود ببینید. برای اضافه کردن اپلیکیشن مورد نظر به صفحه اصلی خود، لیست کامل اپلیکیشن های خود را باز کنید. این لیست معمولا به شکل یک شبکه مربعی شکل ظاهر می شود. به اپلیکیشنی که قصد دارید به صفحه اصلی اضافه کنید با انگشت ضربه زده و آن را نگه دارید. ثانیه ایی بعد شما به صفحه اصلی منتقل شده و می توانید اپلیکیشن را به هر نقطه ایی از صفحه اصلی که تمایل دارید منتقل کنید.

به همین صورت نیز می توانید اپلیکیشن مورد نظر خود را از صفحه اصلی حذف کنید. اپلیکیشن را پیدا کرده به روی آن ضربه زده و یک ثانیه نگه دارید. نواری در بالا یا پایین صفحه نمایان می شود که دارای یک سطل زباله است. اپلیکیشن را به روی سطل زباله بکشانید و دیگر قادر به دیدن آن نخواهید بود. به خاطر داشته باشید که با این کار اپلیکیشن به طور کامل پاک نمی شود و می توانید به وسیله دستورات بالا دوباره آن را برگردانید.

2.      اضافه کردن ویجت ها

اندورید ویجت هایی دارد که شما می توانید آن ها را به صفحه اصلی تان اضافه کنید. این ویجت های می توانند آب و هوا، ایمیل های جدید، آلارم ها، کنترل های مربوط به موسیقی و غیره را نمایش دهند. به سادگی به یک قسمت خالی از صفحه اصلی تان ضربه زده و انگشت تان را نگه دارید بدین صورت شما به قسمت اداره صفحه اصلی هدایت می شوید.

به روی آیکنی که Widgets نامیده شده ضربه بزنید تا قادر شوید به هرآنچه موجود است دسترسی بیابید. اگر مورد دلخواهتان را یافتید به روی آن ضربه زده و به صفحه اصلی منتقل کنید و مثل یک اپلیکیشن آن را در محل مورد نظر قرار دهید. هر اپلیکیشن یا ویجتی از سر راه شما کنار خواهد رفت تا مورد جدید جایگزین شود. برای پاک کردن یک ویجت به روی آن ضربه زده و آن را نگه داشته، سپس به سمت سطل زباله در بالا و یا پایین صفحه، بکشانید. همچنین در نظر داشته باشید که بعضی ویجت ها قابلیت تغییر سایز دارند و می توانند فضای بیشتر یا کمتری از صفحه را به خود اختصاص دهند. اگر شما روی یک ویجت ضربه زده و آن را نگه دارید، مرز نقطه نقطه اطراف آن را مشاهده می کنید، اینجا می توانید نقطه ها را بکشید تا اندازه آن را تغییر دهید. این امر در زمانی که یک صفحه اصلی شلوغ دارید اهمیت می یابد. البته اگر با این مسئله مواجه اید همیشه می توانید یک پنل اضافه کنید.

آمار مربوط به این مطلب:

تعداد بازدید:929

نظرات

بازگشت