انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
ارائه كنندگان
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

تگ محصولات
EDMANcenter Telegram
EDMANsanat Telegram
WOODAS
فروشگاه بلبرینگ پلارد
نویسندگان مقالات
info@edmancenter.com (edmancenter)
مقالات
مقالات جدید
تمامی مقالات
تمامی موضوعات
 ابزارآلات (41)
 ایده های خلاقانه (32)
 دستورات غذایی -> (35)
 دکوراسیون (25)
 لوازم آشپزخانه (3)
 وسایل خلاقانه دست ساز (61)
RSS مقالات
آخرین ویدیوها
پرداخت آنلاین
پرداخت از طریق کارت بانک های عضو شبکه شتاب

چگونه صفحه اصلی اندروید تان را سفارشی کنید (قسمت دوم)

خلاصه خبر:

متن کامل خبر:

3. ساخت پنل های جدید برای صفحه اصلی

چنانچه انگشتتان را به سمت راست یا چپ صفحه اصلی بکشید متوجه وجود پنل های متعددی می شوید. شما می توانید به آسانی به این پنل ها، پنل های جدید اضافه کنید، آن ها را حذف کنید و یا ترتیب آن ها را تغییر دهید. برای مثال اگر قصد دارید پنلی مخصوص اپلیکیشن های بازی خود داشته باشید و آن را جزو پنل های آخر از سمت راست در نظر دارید باید بدانید که این کار شدنی است.

به راحتی روی هر قسمتی از صفحه اصلی با انگشت ضربه زده و آن را نگه دارید تا به قسمت تنظیمات صفحه اصلی خود هدایت شوید. اینجا پنل ها را در کنار هم می بینید. به راحتی به یکی از پنل ها ضربه زده و به سمت آیکن سطل زباله بکشانید تا حذف شود. روی پنلی ضربه زده آن را به سمت راست یا چپ بکشانید تا نظم آن را تغییر دهید. یا به سمتی دورتر در راست (یا چپ در بعضی گوشی ها) بکشانید و به علامت اضافه، ضربه بزنید تا یک پنل جدید اضافه شود.

در بسیاری از گوشی ها، هر پنل یک آیکن خانه در بالا دارد. روی این آیکن ضربه بزنید تا پنل مورد نظرتان را به عنوان پنل اصلی انتخاب کنید و این پنلی خواهد شد که همیشه اول از همه بارگزاری می شود.

 زمانی که تمام پنل های مورد نظرتان آماده شدند، می توانید روی هر کدام که خواستید ضربه بزنید تا از قسمت تنظیمات خارج شوید.

 

4. تغییر پس زمینه

معمولا پس زمینه های از پیش تعیین شده انروید زیبا هستند، اما خیلی شخصی نیستند. بدین صورت می توانید پس زمینه مورد نظر خود را انتخاب کنید که روی هر قسمت خالی از صفحه اصلی ضربه زده تا به قسمت تنظیمات وارد شوید، سپس روی آیکن پس زمینه ضربه بزنید. حالا می توانید هر تصویری که مایل بودید را از میان عکس های موجود در گوشی خود به عنوان پس زمینه انتخاب کنید.

شما حتی می توانید برای هر کدام ار صفحات اصلی و قفل، یک عکس جداگانه برگزینید. زمانی که عکس مورد نظر خود را انتخاب کردید، سیستم اندروید باکسی که اندازه آن قابل تغییر است در اختیار شما قرار می دهد، هر چه داخل باکس است نشان داده خواهد شد و هرچه خارج آن است، حذف می شود. معمولا عکس شما بزرگتر از ظرفیت صفحه است بنابراین باید قسمتی که مهمتر است را انتخاب کنید. زمانی که نتیجه دلخواه را بدست آوردید آن را ذخیره کنید.

5. جایگزینی صفحه اصلی

اندروید دارای صفحه های اصلی  از پیش تعین شده قدرتمند و زیبایی است، اما این تنها گزینه شما نیست. اپلیکیشن هایی هستند که به وسیله آن ها می توانید صفحه اصلی زیباتری داشته باشید که ممکن استفاده از آن ها ساده تر باشد.

 Themer اپلیکیشنی است که به وسیله آن می توانید از میان دو میلیون موضوع، صفحه اصلی مورد نظر خود را انتخاب کنید. 

Necta نیز گزینه مناسب دیگری در این زمینه می باشد. 

آمار مربوط به این مطلب:

تعداد بازدید:1033

نظرات

بازگشت