انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
ارائه كنندگان
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

تگ محصولات
EDMANcenter Telegram
EDMANsanat Telegram
WOODAS
فروشگاه بلبرینگ پلارد
نویسندگان مقالات
info@edmancenter.com (edmancenter)
مقالات
مقالات جدید
تمامی مقالات
تمامی موضوعات
 ابزارآلات (41)
 ایده های خلاقانه (32)
 دستورات غذایی -> (35)
 دکوراسیون (25)
 لوازم آشپزخانه (3)
 وسایل خلاقانه دست ساز (61)
RSS مقالات
آخرین ویدیوها
پرداخت آنلاین
پرداخت از طریق کارت بانک های عضو شبکه شتاب

مایکروسافت از شما می خواهد تا در ساعت 6 صبح شکلک در بیاورید.

خلاصه خبر:

متن کامل خبر:

اخیرا مایکروسافت در حال انجام پروژه آزمایشی با تخمین سن و احساسات کاربران بوده است و حال طراحان نرم افزار، اپلیکیشن اندرویدی ساختند تا مهارت تشخیص آن را به رخ بکشند. زنگ هشدار شکلکی اندروید یک زنگ هشدار معمولی نیست. در حالی که بیشتر ما در ساعتی از صبح که چندان خوشایند نیست، با صدای زنگوله های بادی، بعضی تکنیک های اروپایی و یا ساعت های زنگ اخبار بد صدا،  از خواب برمی خیزیم؛ مایکروسافت برنامه دیگری برای مراسم صبحگاهی ما تدارک دیده است.

زنگ هشدار شکلکی مانند یک زنگ هشدار معمولی شما را از خواب بیدار می کند اما بعد از شما انتظار دارد تا یک بازی انجام دهید. به جای اینکه به سمت سرویس بهداشتی هجوم برید و برای رفتن به سر کار آماده شوید اپلیکیشن اندورید مایکروسافت از شما می خواهد تا با درآوردن شکلکی خاص یک سلفی بگیرید، شیئی را که با رنگ مورد نظر مطابقت دارد پیدا کنید، یا عبارتی پیچیده را تکرار کنید. این ها بازی هایی است که باید از میان آن ها، یکی را انتخاب کنید:

ابراز خود، تطبیق رنگ، درآوردن شکلک با زبان.

مدیر برنامه تیم پروژه آکسفورد مایکروسافت، آلیسون لایت می گوید: زمانی که زنگ هشدار را قطع کردید، 30 ثانیه فرصت دارید تا بازی را کامل کنید. اگر بازی را در زمان تعیین شده کامل نکنید ما اینطور استنباط می کنیم که شما دوباره خواب تان برده و ساعت مجددا شروع به زنگ زدن خواهد کرد.

خوشبختانه شما حق انتخاب در مورد صداها و نوع بازی را دارید و می توانید به سادگی یک شکلک احمقانه در مقابل دوربین خود در بیاورید و مجبور نیستید در یک روز تاریک زمستانی در خانه به دنبال شیئی سبز رنگ بدوید .  

ممکن است زنگ هشدار شکلکی، احمقانه ترین و آزاردهنده ترین زنگ هشدار دنیا باشد؛ اما در حقیقت برای این طراحی شده که یک اپلیکیشن کوچک با مزه، جهت آشکار سازی قابلیت فراگیری دستگاه های مایکروسافت باشد.

 

آمار مربوط به این مطلب:

تعداد بازدید:800

نظرات

بازگشت