انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
ارائه كنندگان
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

تگ محصولات
EDMANcenter Telegram
EDMANsanat Telegram
WOODAS
فروشگاه بلبرینگ پلارد
نویسندگان مقالات
info@edmancenter.com (edmancenter)
مقالات
مقالات جدید
تمامی مقالات
تمامی موضوعات
 ابزارآلات (41)
 ایده های خلاقانه (32)
 دستورات غذایی -> (35)
 دکوراسیون (25)
 لوازم آشپزخانه (3)
 وسایل خلاقانه دست ساز (61)
RSS مقالات
آخرین ویدیوها
پرداخت آنلاین
پرداخت از طریق کارت بانک های عضو شبکه شتاب

5 دقیقه مدیتیشن سریع در روز و فواید آن

خلاصه خبر:

متن کامل خبر:

5 دقیقه مدیتیشن سریع در روز و فواید آن

فرن لنگام و سارا استوارت، درگیر مشاغلی بودند که سخت و استرس زا بوده و آن ها را تحت فشار زیادی چه از نظر فیزیکی و چه از نظر روحی قرار داده بود. جهت معکوس کردن این چرخه آن ها رژیمی از یوگا و مدیتیشن را در پیش گرفتند. حال آن ها به وسیله کتاب برکت سلامتی نوشته شارلوت تصمیم دارند به دیگران نیز در این زمینه یاری رسانند.

در اینجا فرن و سارا داستان خود را شرح می دهند و شما را به سادگی راهنمایی می کنند تا تمرینات مدیتیشن خود را آغاز کند.

 فکر می کنید برای مدیتیشن زمان ندارید؟ کاملا در اشتباه هستید. شما تنها 5 دقیقه در روز زمان نیاز دارید. می دانیم که زمانی که دلشوره، اضطراب و استرس دارید خیلی راحت است که یک قرص بخورید و خودتان را راحت کنید. زمانی دکترها به اندازه یک کابینت داروهای مختلف مثل اکسدرین، مترین و حتی ادرال، برای ما که افسرده بودیم و حس می کردیم بدنمان دارد از هم می پاشد تجویز کرده بودند تا مصرف کنیم.

پیدا کردن آرامش در درون

آیا آن درمان های فوری در طولانی مدت دوام داشت؟ مسلما خیر. در طول سالها انجام آزمون و خطا بالاخره به این نتیجه رسیدیم که آرامش از درون نشات می گیرد. این ابزار بسیار قدرتمند یعنی مدیتیشن به ما کمک کرد تا از شر بیماری های مضمنی چون تیروئید، عدم کارکرد صحیحی غدد فوق کلیوی، اضطراب و حتی اختلالات تغذیه ای رهایی یابیم.  

چرا مدیتیشن اهمیت دارد- ارتباط ذهن و جسم

امروزه به عنوان پیشگامان سلامت و کامیابی و شرکای تجاری، واقعا متوجه چگونگی رابطه ذهن و جسم شده ایم و اینکه افکار و احساسات تا چه حد قدرتمند اند و کنترل صحیح آن ها چطور بر داشتن بدنی سالم تاثیر می گذارد.

حتی اگر شما تمام مکمل های غذایی خود را به بهترین نحو ممکن مصرف می کنید و دستورات تغذیه ایی متخصص تغذیه خود را رعایت می کنید؛ تا زمانی که ذهن شما با شرایط بهبودی هم تراز نباشد بدن شما با سرعت و قدرت لازم بهبود نخواهد یافت. در طی پروسه ویزیت مراجعان متعدد، به این نتیجه رسیدیم که مدیتیشن جزئی کلیدی در پروسه بهبود است؛ مخصوصا اگر با دیگر درمان های ذهنی و جسمی و تمرینات همگام شود. این امر مخصوصا زمانی که فرد با بیماری هایی مثل تیروئید، ترشح پادتن های مضر و یا حتی سرطان دسته پنجه نرم می کند اهمیت می یابد.

همانطور که یک خانه بدون پایه از هم می پاشد، ممکن است بدن شما هم به دلیل فقدان ذهنی که بر روی سلامت و خوشبختی تمرکز دارد، به شدت بیمار شود. 

آمار مربوط به این مطلب:

تعداد بازدید:941

نظرات

بازگشت