انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
ارائه كنندگان
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

تگ محصولات
EDMANcenter Telegram
EDMANsanat Telegram
WOODAS
فروشگاه بلبرینگ پلارد
نویسندگان مقالات
info@edmancenter.com (edmancenter)
مقالات
مقالات جدید
تمامی مقالات
تمامی موضوعات
 ابزارآلات (41)
 ایده های خلاقانه (32)
 دستورات غذایی -> (35)
 دکوراسیون (25)
 لوازم آشپزخانه (3)
 وسایل خلاقانه دست ساز (61)
RSS مقالات
آخرین ویدیوها
پرداخت آنلاین
پرداخت از طریق کارت بانک های عضو شبکه شتاب

10راه که از طریق آن ها می توانید بدن خود را حک کنید-قسمت دوم

خلاصه خبر:

متن کامل خبر:

6. اندام های بدن رشد یافته در آزمایشگاه

محققان در حال تحقیق بر روی تکنولوژی پرینت سه بعدی تولید اعضای بدن از قبیل قلب، ریه، کبد و کلیه در آزمایشگاه به وسیله سلول های اصلی فرد دریافت کننده اعضا هستند تا از تطبیق کامل عضو جایگزین اطمینان یابند. با اینکه پیوند اعضای رشد یافته در آزمایشگاه برنامه ایی است که در سال های آینده قابلیت اجرا شدن خواهد یافت، ممکن است این روش به عنوان جایگزینی برای اهدای اعضا، جهت طولانی کردن زندگی بشر نتیجه بخش باشد.  

7. دست ها و پاهای دیجیتالی

محققان در ژوئن 2014 در جانز هاپکینز، اولین بازوی مصنوعی دارای قابلیت کنترل از طریق ذهن را که  در واقع پروتزی است که به سیگنال های مغز واکنش نشان می دهد به بدن به یک فرد 59 ساله که هر دو دست خود را از دست داده است متصل کردند. این اعضا داری بیش از صد سنسور هستند که می توانند حس های فیزیکی را در اندام ها بازسازی کنند .

8. سرانگشتان آهنربایی و پوست بدن که در تاریکی می درخشد

بایوچکرهای خود مختار، قطعات الکترونیکی را در زیر پوست خود می کارند. چرا؟ ظاهرا خال کوبی و پیرسینگ به اندازه کافی دردناک نبوده است. آهنرباهای کاشته شده در زیر پوست انگشتان، به فرد این امکان را می دهد تا میدان های مغناطیسی کوچک را شناسایی کرده و احتمالا اشیا فلزی کوچک را نیز کشف کند. لامپ ال ای دی کاشته شده در بافت چربی اپی درم پوست، عملا کار خاصی انجام نمی دهد، اما مثل فیلم های پلیس آهنی به نظر جالب می رسد.

9. قدرت ابر انسانی

اسکو بایونیک، نام اختراعی است که شبیه یک اسکلت پوشیدنی است و با باتری تغذیه می شود (همان طور که در تصویر مشاهده می کنید) و به افرادی که قابلیت تحرک در قسمت پایین بدن خود را از دست داده اند این امکان را می دهد تا دوباره بتوانند تحرک داشته باشند. این اختراع که همچنین به مردم عادی این امکان را می دهد تا بتوانند 10 برابر معمول، بار حمل کنند، هم اکنون در ژاپن مورد بهره برداری قرار گرفته است.

10. جاودانگی دیجیتالی

به جای وارد کردن تکنولوژی در اندام های مختلف بدن ، بعضی شرکت ها قصد دارند تا اندام های بدن شما را وارد تکنولوژی کنند. برای مثال شرکت استرالیایی هیومن تک، امید دارد بتواند مغز شما را بعد از مرگ تان فریز کرده و در آینده آن را با تمام خاطرات و خصوصیات شخصیتی تان به بدن شما که اندام های آن به صورت سایبرنتیک درآمده، باز گرداند. 

آمار مربوط به این مطلب:

تعداد بازدید:638

نظرات

بازگشت