انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
ارائه كنندگان
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

تگ محصولات
EDMANcenter Telegram
EDMANsanat Telegram
WOODAS
فروشگاه بلبرینگ پلارد
نویسندگان مقالات
info@edmancenter.com (edmancenter)
مقالات
مقالات جدید
تمامی مقالات
تمامی موضوعات
 ابزارآلات (41)
 ایده های خلاقانه (32)
 دستورات غذایی -> (35)
 دکوراسیون (25)
 لوازم آشپزخانه (3)
 وسایل خلاقانه دست ساز (61)
RSS مقالات
آخرین ویدیوها
پرداخت آنلاین
پرداخت از طریق کارت بانک های عضو شبکه شتاب

چگونه ماشین خود را هوشمند تر کنیم.

خلاصه خبر:

آرزو داشتید ماشینتان هوشمندتر بود؟ این قفل سخت افزاری به شما کمک می کند.

متن کامل خبر:

 

در طول دو سال گذشته ماشین ها بسیار هوشمند تر شده اند. آن ها هم اکنون قابلیت اتصال به اینترنت را پیدا کرده اند تا کارهایی از قبیل اطلاع رسانی در مورد کاهش مقدار روغن، یا قفل نبودن درها را به وسیله تلفن همراه شما انجام دهند. آن ها می توانند به نوجوانانتان به وسیله هشدار دادن و همچنین بررسی اعمال آن ها در زمان غیبت شما، کمک کنند تا رانندگان بهتری شوند.

ماشین کهنه شما این قابلیت ها را ندارد؟ نگران نباشید. شما چندسال پیش که ماشین خود را خریداری کردید نمی توانستید هیچ کدام از این اختراعات را پیش بینی کنید. حال این امکان فراهم شده تا به این امکانات دست یابید.  

 Automatic نام اختراعی است که در واقع یک قفل سخت افزاری ( وسیله ای که به کامپیوتر وصل می شود تا نرم افزاری اجرا شود) است که به پورت OBD-II ماشین شما متصل می شود (اکثر ماشین های تولید شده از سال 1996 به این امکان مجهزند). سپس کامپوتر ماشین تان را از طریق یک اپلیکشین اندورید یا آیفن، به موبایل شما متصل می کند.

زمانی که این اتصال انجام شد، مصرف بنزین ماشین شما را تحت نظر می گیرد، نوجوانتان را جهت پیشرفت در رانندگی با به وجود آوردن پروسه تعلیم به صورت بازی، راهنمایی می کند، در زمان وقوع تصادف با عزیزانتان تماس می گیرد و به شما کمک می کند ماشین خود را زمانی که محل پارک آن را فراموش کرده اید، پیدا کنید. همچنین در زمان وقوع تصادف، شما را به یک تیم پشتیبانی متصل می کند.

 

آمار مربوط به این مطلب:

تعداد بازدید:706

نظرات

بازگشت