انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
ارائه كنندگان
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

تگ محصولات
EDMANcenter Telegram
EDMANsanat Telegram
WOODAS
فروشگاه بلبرینگ پلارد
نویسندگان مقالات
info@edmancenter.com (edmancenter)
مقالات
مقالات جدید
تمامی مقالات
تمامی موضوعات
 ابزارآلات (41)
 ایده های خلاقانه (32)
 دستورات غذایی -> (35)
 دکوراسیون (25)
 لوازم آشپزخانه (3)
 وسایل خلاقانه دست ساز (61)
RSS مقالات
آخرین ویدیوها
پرداخت آنلاین
پرداخت از طریق کارت بانک های عضو شبکه شتاب

بدافزار T9000، اطلاعات شما را می دزدد.

خلاصه خبر:

T9000 بدین دلیل خطرناک است که شما حتی از وجود آن هم مطلع نیستید.

متن کامل خبر:

چنانچه هر یک از فیلم های ترمیناتور را دیده باشید، احتمالا به خاطر می آورید که آرنولد شوارتزنگر نقش یک ربات قاتل به نام  T-800 را بازی می کند. در ترمیناتور 2، ربات مرگبارتری وجود دارد به نام T-1000. پس اگر نام ویروسی مثل T9000 به گوشتان بخورد، می دانید که حتما چیز خطرناکی است.

برخلاف ترمیناتور که در آن شاهد مرگ و میر بالا و انفجار نیمی از لس آنجلس هستیم، T9000 بدین دلیل خطرناک است که شما حتی از وجود آن هم مطلع نیستید. بر طبق تحقیقات امنیتی که در شبکه های Palo Alto انجام شد، این ویروس کاملا مخفیانه به کامپیوتر شما وارد شده و اطلاعات تان را می دزدد.  

T9000 نه تنها اطلاعات را از قسمت های معمول، مثل پوشه ها و تاریخچه وب می دزد، بلکه پا را از این نیز فراتر می گذارد. مثلا می تواند از اعمالی که شما روی کامپیوتر تان انجام می دهید، تصویربرداری کند، اطلاعات رمز گذاری شده تان را بدزدد و مخصوصا در دزدیدن اطلاعات از اسکایپ مهارت ویژه ای دارد، بدین صورت که مکالمات اسکایپ شما را به صورت صوتی و تصویری ضبط می کند.

T9000 در ابتدا شرکت ها و اشخاص خاص را مورد هدف قرار می داد اما امروزه به سرعت در حال گسترش است چرا که بر روی هر کامپیوتری عمل می کند و نصب آن به راحتی صورت می گیرد و اغلب نرم افزارهای امنیتی نیز متوجه حضور آن نمی شوند.

Palo Alto متوجه این نکته شد که T9000 به دنبال 24 نرم افزار امنیتی گشته و سپس خود را با آن ها به گونه ای تطبیق می دهد که نامرئی به نظر بیاید. این بد افزار در حقیقت خودش را در مراحل مختلف نصب می کند و در هر مرحله مکث می کند تا اطمینان حاصل کند که توسط نرم افزار امنیتی یا متخصصان امنیتی مورد بررسی قرار نمی گیرد. 

آمار مربوط به این مطلب:

تعداد بازدید:1374

نظرات

بازگشت