انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
ارائه كنندگان
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

تگ محصولات
EDMANcenter Telegram
EDMANsanat Telegram
WOODAS
فروشگاه بلبرینگ پلارد
نویسندگان مقالات
info@edmancenter.com (edmancenter)
مقالات
مقالات جدید
تمامی مقالات
تمامی موضوعات
 ابزارآلات (41)
 ایده های خلاقانه (32)
 دستورات غذایی -> (35)
 دکوراسیون (25)
 لوازم آشپزخانه (3)
 وسایل خلاقانه دست ساز (61)
RSS مقالات
آخرین ویدیوها
پرداخت آنلاین
پرداخت از طریق کارت بانک های عضو شبکه شتاب

خودپردازهای بی نیاز به کارت در آمریکا و همچنین در سراسر دنیا ، در حال متداول شدن هستند.

خلاصه خبر:

سیستم های بی نیاز از کارت FIS در 2000 خودپرداز مرتبط با حداقل 28 بانک، در آمریکا راه اندازی شده اند.

متن کامل خبر:

چندین بانک در آمریکا در حال نصب خودپرداز های جدید و آپدیت کردن قدیمی ها هستند تا مشتریان قادر شوند پول نقد را از طریق اپلیکیشن موبایل شان سفارش داده و بعد با اسکن یک کد، مبلغ مورد نظر را، بدون نیاز به وارد کردن کارت بانکی دریافت کنند.

به گزارش واشنگتن (AFP) گوشی های هوشمند باز هم با استفاده ای دیگر که جایگزینی کارتهای بانکی در خودپردازها است، به زندگی روزانه ما هجوم آوردند.

خودپردازهای بی نیاز به کارت در آمریکا و همچنین در سراسر دنیا، در حال متداول شدن هستند و تکنولوژی گوشی های هوشمند این پروسه انتقال پول را سریع تر و امن تر ساخته است.

داگ برون، سرپرست تکنولوژی موبایل FIS Global که سرویس دهنده ایی ارشد در تکنولوژی و نرم افزار دستگاه های خود پرداز است، اظهار داشت: به نظر ما این طرح جدید (استفاده از گوشی های هوشمند) ضعف های بسیاری را در سیستم کاهش خواهد داد.

برون گفت سیستم های بی نیاز از کارت FIS در 2000 خودپرداز مرتبط با حداقل 28 بانک در آمریکا راه اندازی شده اند و ما قصد داریم تا این میزان به سرعت گسترش یابد.

این سیستم جایگزینی گوشی های هوشمند، به غیر از تسریع روند نقل و انتقال پول، قرار است از مشکل به وجود آمده ایی که روند آن رو به افزایش است و skimming نامیده می شود جلوگیری کند تا تبهکاران نتواند اطلاعات کارت های اعتباری را با وارد کردن دستگاه هایی به محل ورود کارت خودپرداز بدزدند.

تخمین زده شده که در سال 2015 این روش، 2 بیلیون دلار به صنعت بانک جهانی ضرر وارد کرده است و در صورت دزدیده شدن کارت، می تواند به کلاه برداری های دیگری نیز منجر شود.  

آمار مربوط به این مطلب:

تعداد بازدید:1140

نظرات

بازگشت